Anasayfa 10 Haber 10 Coşkun Sabah’tan MESAM açıklaması
Coşkun Sabah’tan MESAM açıklaması

Coşkun Sabah’tan MESAM açıklaması

Sözcü’nün haberine göre:

Coşkun Sabah’tan MESAM açıklaması
Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu işten el çektirilip, kayyum atanmıştı. Büyük tartışmaları da beraberinde getiren olayla ilgili Coşkun Sabah’tan açıklama geldi. Sabah, “Tüm Coşkun Sabah sevenlerine duyurmak istedim, yönetim bize geçti” dedi.
 

Kültür Bakanlığı, Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu hakkında inceleme başlattı. İncelmenin tamamlanmasının ardından da MESAM yönetimi işten el çektirilip, kayyum atandı. Kültür Bakanlığı kayyum olarak Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah’ı atadı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sabah, “Kültür Bakanlığımız tarafından Mesam’a yönetime kayyum atandım, Tüm Coşkun Sabah sevenlerine duyurmak istedim, yönetim bize geçti” ifadelerini kullandı.

sabah

 

Sanatçı, başkanlık seçimiyle alakalı olarak ise “Ben yönetim kuruluna atandım. Başkan değilim. Başkanlık seçimi salı günü yapılacak. 7 kişinin oylaması ile belli olacak. Şuanda sadece iki aday var. Biri benim diğeri ise Fuat Güner…” mesajını paylaştı.

Yorum yazmak ister misin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top