Falcao için tarihi bir imza töreni

1 min


124
falcao
falcao
falcao
falcao

Galatasaray’da Falcao heyecanı yaşanıyor…

Ahmet Bulut ve Abdurrahim Albayrak’ın Monaco’ya gitmesi, Falcao’nun Kolombiyalı gazetecilere ‘Galatasaray’da oynamak heyecan veriyor’ sözleri ve Monaco’da birinci kaptan olarak Kamil Glik’in belirlenmesiyle artık Falcao’nun Galatasaray’a çok yakın olduğunu söylemekta fayda var.

Dün 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Kolombiyalı oyuncunun transfer görüşmelerinde kilit rol oynayan menajer Ahmet Bulut ile birlikte Monaco’ya uçtu.

Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak’ın menajer Ahmet Bulut ile birlikte İstanbul’a getirmek için Monaco’ya gittiği Falcao, Kolombiya basını Fox Sports’a yaptığı açıklamalarda Galatasaray ateşini yaktı.Beklenen müjdeyi kendisi veren 33 yaşındaki ünlü yıldız, “Futbol, Türkiye ve Arjantin’de özel bir şekilde yaşanıyor.

Avrupa’da savaşmaya devam etmek ve yüksek bir seviyede kalmak istiyorum. Kariyerimin bu aşamasında Galatasaray’da oynamak heyecan verici olur” ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı yönetim, gerçekleşmesi halinde tarihin en büyük transferlerinden biri olacak 33 yaşındaki süper yıldıza görkemli bir imza töreni hazırlıyor.


Like it? Share with your friends!

124

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayberk Erkin

Yazar
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Image
Photo or GIF