falcao
falcao

Falcao için tarihi bir imza töreni

1 min


108
falcao
falcao

Galatasaray’da Falcao heyecanı yaşanıyor…

Ahmet Bulut ve Abdurrahim Albayrak’ın Monaco’ya gitmesi, Falcao’nun Kolombiyalı gazetecilere ‘Galatasaray’da oynamak heyecan veriyor’ sözleri ve Monaco’da birinci kaptan olarak Kamil Glik’in belirlenmesiyle artık Falcao’nun Galatasaray’a çok yakın olduğunu söylemekta fayda var.

Dün 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Kolombiyalı oyuncunun transfer görüşmelerinde kilit rol oynayan menajer Ahmet Bulut ile birlikte Monaco’ya uçtu.

Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak’ın menajer Ahmet Bulut ile birlikte İstanbul’a getirmek için Monaco’ya gittiği Falcao, Kolombiya basını Fox Sports’a yaptığı açıklamalarda Galatasaray ateşini yaktı.Beklenen müjdeyi kendisi veren 33 yaşındaki ünlü yıldız, “Futbol, Türkiye ve Arjantin’de özel bir şekilde yaşanıyor.

Avrupa’da savaşmaya devam etmek ve yüksek bir seviyede kalmak istiyorum. Kariyerimin bu aşamasında Galatasaray’da oynamak heyecan verici olur” ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı yönetim, gerçekleşmesi halinde tarihin en büyük transferlerinden biri olacak 33 yaşındaki süper yıldıza görkemli bir imza töreni hazırlıyor.


Like it? Share with your friends!

108

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
10
Şaşkın
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Berbat Berbat
5
Berbat
Geyik Geyik
4
Geyik
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
13
Aşk
O NE! O NE!
10
O NE!
Cool Cool
6
Cool
RoXeD

Editör | Yazar