İsmet Özhan’ın son hali şaşırttı

1 min


131
ismet-ozhan
ismet-ozhan
ismet-ozhan
ismet-ozhan

90’lı yılların ünlü mankeninin son hali görenleri şaşırttı.

Bir döneme damga vuran manken İsmet Özhan’ın son hali görenleri şaşırttı. Muazzez Ersoy’un eski eşi olan İsmet Özhan, yıllar sonra İstanbul’da ortaya çıktı.

Bir dönem podyumların aranan ismi olan İsmet Özhan’ı görenler tanımakta zorlandı. Geçmişte Muazzez Ersoy’la olan evliliğiyle sıklıkla anılan İsmet Özhan, 16 yıldır Londra’da yaşadığını ve İngiliz vatandaşlığı aldığını söyledi. Özhan, eski eşi Muazzez Ersoy hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Bir hayli değişen ve uzattığı saçlarıyla görenlerin tanımakta zorlandığı İsmet Özhan, Londra’dan tatil için Datça’da geldiğini belirtti. Eski manken, yaptırdığı yazlığında köy hayatı yaşadığını anlattı:
 “Şan ve şöhreti özlemiyorum. İngiltere’de bazı Türkler tanıyıp selam veriyor, yazları ise vaktim Datça’da yaptırdığı taş evde geçiyor. Sağlıklı yaşayıp spor yapıyorum. Ayrıca besleyip bakımını üstlendiğim 16 tane köpeğim var.”

Snob Magazin’in haberine göre, İsmet Özhan, bir dönem Sayısal Loto’dan kazandığı 1 milyon TL kazanması sonrası yaşadıklarını şöyle anlattı:

“O zamanın parası 1 milyon dolar ikramiye bana çıktı. Ama maalesef ülkemizde o yıllarda ardı ardına 6 ekonomik kriz oldu.

”Sadece o dönem borsada bir gecede 500 bin dolarım gitti, üst üste çıkan krizler bizi de batırdı tabii. Para eridi gitti.”

”O dönem devletin el koyduğu bir firmanın hisseleri bende var onu tahsil etmeye çalışıyorum, zaten para ile işi olan biri değildim.”

”Para normal birine çıksa bizim yaşadığımız hayatı yaşamayı hayal ederdi. O yaşamı bilen insanız, görmemiş de değiliz. Paranın kalan kısmıyla birikim yapıp ev aldım.”

Özhan ayrıca 2001 yılında evlenip dört ay evli kaldığı Muazzez Ersoy’la ilgili soruya ise “Aman o konuları hiç açmayın” diyerek dikkatleri üzerine çekti.

Özhan, ”Hayatımın en büyük pişmanlığıdır. O dönem nasıl evlendim hiç bilmiyorum. Sanki gözüme perde inmişti” itirafında bulundu.


Like it? Share with your friends!

131

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayberk Erkin

Yazar
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Image
Photo or GIF