‘Müslüm’ filmini kaç kişi izledi!

1 min


126
Müslüm Filmi
Müslüm Filmi

Birsüre önce hayatını kaybederek aramızdan ayrılan ünlü şarkıcı – oyuncu Müslüm Gürses’in hayatını anlatan filmi kaç kişi izledi?

Müslüm Gürses’in tüm yaşamını konu alan ‘Müslüm’ filmi, 26 Ekim’de 2018’de vizyona girmişti. Film büyük ilgi gördü. Ünlü sanatçıyı hiç tanımayanlar bile filmi izlemek için sinemalara koştu.

Gürses’in yakın arkadaşları ve sanatçı çevresi film hakkında görüşlerini bildirdi. Ortak görüş; filmin çok güzel olduğu yönündeydi. Fakat bir noktada takıldıklarını da ifade etmeden konuyu noktalamak istemediler.
Takıldıkları şeye sadece keşke demekle yetindiler. “Keşke filmde Müslüm Gürses’in sesi kullanılsaydı”
Film 23 gün içerisinde 785 salonda gösterildi ve dört milyon (4 milyon 357 bin 624) barajını aştı.

Ayrıca, bugün bir konu daha gündemdeydi.
Şarkıcı Emre Kaya’nın “Müslüm filminin hasılatından Muhterem Nur’a da pay verilsin” önerisiyle başlayan tartışmada yeni bir gelişme yaşandı. Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, bugüne kadar yaklaşık 4,5 milyon kişi tarafından izlenen filmle ilgili, “Mustafa Uslu’dan bir kuruş almadım” dedi.
NUR : Ayda 6 bin lira aylık aldığını, aidat ve çalışanlarına ödediği maAşlardan sonra eline 2 bin lira kaldığını ve bu parayla geçindiğini anlattı.
Filmin yapımcısı Mustafa Uslu ise “Muhterem Nur’un benden bir para talebi olmadı. Henüz filmin parası çıkmadı. Biz paranın sadece dörtte birini alacağız. Geri kalanı ise bize ortak olan destek sağlayanların. Avrupa bilet bulunamıyor. Her şey güzel gidiyor. Daha çok kazanacağız inşallah.

Ayrıca, paraya hiç değer vermeyen bir dervişin ardından böyle şeyler konuşmakta çok canımı sıkıyor “dedi. (Bu konuşmalar bir tv kanalının canlı yayınında gerçekleşmiştir.)


Like it? Share with your friends!

126

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Erhan Basyayla
Yazar | Reklam | Grafiker | İzmir - Foça doğumlu. İstanbul'da yaşıyor. New York Film Acedemy mezunu. (Film & Video Arts) facebook.com/erhan.basyayla
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Image
Photo or GIF