Resul Dinar
Resul Dinar

Resul Dindar hayranını azarladı

2 min


105
Resul Dinar
Resul Dinar

Karadeniz müziği denince ilk akla gelen isimlerden olan Resul Dindar konser sonrası hayranını azarladı.
Karavanının önünde toplanan kalabalığı gören Dindar adeta sinirlenerek bağırmaya başladı ve ardından  “Kaç kişi geliyor olmuyor ki böyle” dedi. Bir hayranı ise şu sözleri söyledi :
–  “Sizi sevmese bu kadar halk buraya gelir mi?”
Resul Dindar : “Ya cevap verme sus sen de be” ifadesini kullanarak hayranlarını üzdü.
Sosyal medyada paylaşılan bu haber sonrası sanatçı hesabından bir açıklama yaptı.

Kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan, birlikte şarkılar söylediğimiz ve horona durduğumuz bir konser sonrası alanda bulunan birçok insanın üzülmesine sebep olan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Konser sonrası insanlarla fotoğraf çekinmeme ve tanışmama engel olan, içinde bulunduğum kulis amaçlı karavanın kaza yapmasına sebep olan ve o aracı yumruklayıp tekmeleyenlere, bana söz verdin fotoğraf çekineceksin diyenlere ve sert tepki gösterenlere, dışarıdan duyduğum onca hakareti ve iyi niyetini dile getirenlere, sosyal medya üzerinden dilediği gibi bir video kesip biçip, haber niteliği taşıması mümkün bölümünü fırsata çevirenlere, hâlen daha hâldir diyemeyen ve içinde bir parça merhamet taşımayan, hakkımda yaygara çıkarmaya çalışanlara, beni tanımadan kişiliğim hakkında yorum yapabilenlere ve bana ayıp diyenlere teşekkür etmek istiyorum.

Kendi içimde yaşadığım ve dolayısıyla çevremde yaşananlara bir tepki vermiş bulundum.O alanda bulunan insanlara bir cevap vermek istedim.Kaçmadım..! Vurmayın araca yazık dedim. Alan müsait değil anlayın dedim. Sahneden kimseyi yormayacak, zorlamayacaksak sahne sonrası hepinizle tanışacağım, fotoğraf çekineceğim dedim.

Sonrası mümkün olmadığını 3 defa dışarı çıkıp dile getirdim. Kaçmadım..!

Ben sizi çok sevdim gitmek istemedim. Gitmek zorunda kaldım. Gerildim, gerildik…Herkesi anlarım hâldir der geçerim.Ben hepinizden özür dilerim.Yanlış anlaşılmalara sebep olduğum için. Bir insanın herkesten fazla kalbini kırdığım ve kendisine sesimi yükselttiğim için. Sanırım siz bana yakıştığınız da bu defa ben size yakışamadım. Ve ya beklentilerinize yaklaşmadım.Dedim insanım.Dedim sizden biriyim. Allaha emanet olun.Çevrenize iyi bakın.Sevdiklerinize iyi bakın. Hoşçakalın.


Like it? Share with your friends!

105

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Berbat Berbat
2
Berbat
Geyik Geyik
1
Geyik
Kızgın Kızgın
14
Kızgın
Komik Komik
12
Komik
Aşk Aşk
10
Aşk
O NE! O NE!
9
O NE!
Cool Cool
4
Cool
RoXeD

Editör | Yazar