Selena Gomez, Kim Kardashian’ın Skims markasını paylaştı ve sonra pişman oldu

3 min


177
Selena GOMEZ
Selena GOMEZ
Selena GOMEZ
Selena GOMEZ

Selena Gomez, birkaç gün önce sosyal medya hesabından, Kim Kardashian’ın korse markası Skims’in tanıtımını yaptı. Takipçilerinden tepki alınca hemen sildi ve Taylor Swift ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez, 4 yıl aradan sonra Lose You to Love Me adlı yeni şarkısıyla konuşulmaya devam ederken, geçen gün yaptığı paylaşımla hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı…

Gomez, geçen gün Instagram’ın story bölümünden, Kim Kardashian’ın korse markası Skims’e destek olmak için, koleksiyonda yer alan korselerden birini giydi ve banyoda çektiği selfie’yi paylaşarak ürünün ne kadar rahat olduğunu dile getirdi…

Selena tepki çeken fotoğrafı silip, Taylor Swift ile olan bu fotoğrafını paylaştı.

Ne var ki paylaşım dakikalar içinde kayboldu ve bir anda ünlü şarkıcı Taylor Swift ile çekilmiş başka bir paylaşım geldi… Konuşulanlara göre; Gomez, paylaşımının ardından takipçilerinin hışmına uğramış. Swift ile çok iyi arkadaş olan ünlü şarkıcıya “Bunu Taylor’a nasıl yaparsın!”, “Bu paylaşımı yaparken hiç utanmadın mı?” gibi pek çok tepki gelmiş.

Kim Kardashian’ın markası Skims’in koleksiyon çekiminden bir kare.

Konunun en başına dönersek… 2009 yılında düzenlenen video müzik ödüllerinde Taylor Swift ödül aldı. Teşekkür konuşmasını yapmak için sahneye çıktığında ise bir anda Kim Kardashian’ın eşi eski rapçi, yeni moda tasarımcısı olan Kanye West bir anda sahneye fırladı ve Swift’in ödülü hak etmediğini, ödülü Beyonce’nin alması gerektiğini söyledi.

Kanye West ve Kim Kardashian

Yaptığı hareketten dolayı gerek piyasada gerek müzikseverler tarafından adeta dışlanan Kanye, özür diledi ve suçu menajerine attı. Konu o dönem kapandı sandık…

Ta ki 58’inci Grammy Ödülleri’ne kadar…

Gecede ödül alan Taylor Swift, yaptığı teşekkür konuşmasında “Etrafta başarınıza engel olmaya çalışan bir sürü insan var. Bu insanları engellemenin en güzel yolu, işinize bakmak” dedi. Konuşmayı üstüne alınan Kanye, 2016 yılında Famous şarkısını çıkardı ve şarkının sözleriyle açık bir şekilde Swift’e hakaret etti. Kim Kardashian ise bu dönemde eşinin en büyük destekçisi oldu ve eşine saldıran kim olursa olsun her zaman pençelerini çıkaracağını açıkladı.

Taylor Swift

Günümüze dönersek… Selena Gomez de bu olaylar yaşanırken Taylor Swift’in en büyük destekçisiydi. İşte , Kim Kardashian’ın korse markası Skims’e destek için selfie çekmesinin akabinde, tepki görmesinin nedeni de buydu… Yaptığının farkına varan Gomez, hemen Taylor ile olan fotoğrafını paylaştı ve şu notu yazdı: “Her ne pahasına olursa olsun benim dostum. Bu kız için gerekirse ölürüm. Sen benim daha iyi bir insan olmamı sağlıyorsun. Her zaman senin yanındayım.”

Selena Gomez

Kaynak: Sözcü – Magazin


Like it? Share with your friends!

177

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aykut Eren Kışlalı
Yazar
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Image
Photo or GIF